• <span id="ltane"><listing id="ltane"><progress id="ltane"></progress></listing></span>

  <optgroup id="ltane"><b id="ltane"><var id="ltane"></var></b></optgroup>
  <bdo id="ltane"><listing id="ltane"></listing></bdo>
  <tt id="ltane"><noscript id="ltane"></noscript></tt>
  <mark id="ltane"><strike id="ltane"></strike></mark>
  <progress id="ltane"></progress><meter id="ltane"></meter>
  <font id="ltane"><dfn id="ltane"></dfn></font>
  <rt id="ltane"><div id="ltane"><noscript id="ltane"></noscript></div></rt>
 • BANNER1
  BANNER2

  produkt

  m? shum? >>

  p?r ne

  about_us

  CO Industriale Taizhou Yongyu, LTD. u krijua n? 1994. Kompania u angazhua n? prodhimin e pjes?ve t? automjeteve t? aluminit p?r m? shum? se 20 vjet. Kompania aktuale ka nj? sip?rfaqe nd?rtimi prej 43,000 metra katror? dhe pun?son m? shum? se 300 persona. Ajo ka ekip t? menaxhimit me cil?si t? lart? dhe m? shum? se 80 personel profesional dhe teknik. Kompania ?sht? furnizues profesional i OE i cili p?rqendrohet n? hedhjen e gravitetit,hedh me presion t? ul?t dhe hedh hedh. Zhvillimi, hedh dhe prodhon aft?sin? e kompanis? vazhdon t? udh?heq? n? t? nj?jt?n industri. Kompania importon nj? num?r t? madh t? pajisjeve t? p?rpunimit dhe testimit me sakt?si t? lart?, p?r t? siguruar cil?sin? e produktit dhe sh?rbimin p?r t? arritur k?rkesat e cil?sis? OE. K?shtu krijon p?r vete nj? avantazh t? vazhduesh?m konkurrues t? tregut dhe produkti ?sht? siguruar n? t? gjith? bot?n i cili fitoi vler?simin e gjer? t? klientit.

  m? shum? >>

  markat e zbatueshme

  • applicable brands (1)

  • applicable brands (2)

  • applicable brands (3)

  • applicable brands (4)

  • floor Space 43000

   zona e nd?rtimit

  • Years 1994

   Vite

  • employees 280

   punonjesit

  • million 150

   milion

  • supplier Globale

   furnitori

  Lajme

  Ekipi yn? i shitjeve mori pjes? n? Automechianika ...

  Ekipi yn? i shitjeve morri pjes? n? Automechianika Shanghai Show m? 3 dhjetor 2019.

  M? 9 qershor 2017, sekretari i Yuhuan munic ...

  M? 9 qershor 2017, sekretari i partis? komunale Yuhuan dhe grupi i tij arrit?n YONGYU p?r t? b?r? k?rkime. Ai foli shum? p?r arritjen q? YONGYU fitoi vitet e fundit, dhe inkurajoi t? gjith? n? ul?s q? punojn? n? makin? dhe Motor ...
  m? shum? >>

  Shitjet e makinave n? tregun amerikan

  Duke qen? n? p?rputhje me analiz?n e goodcarbadcar, shitjet e makinave n? tregun amerikan n? 1 maj 2020 humbin rreth 20% sesa i nj?jti sezon i vitit t? kaluar. Shikoni tabel?n e t? dh?nave, shitjet e Hyundai ishin n? r?nie rreth 38% sesa vitin e kaluar n? t? nj?jtin muaj. Shitje Mazda wa ...
  m? shum? >>
  AⅤ变态另类天堂无码专区_久久精品国产精品亚洲艾草网_免费A片大片AV观看不卡_日本一本高清中文字幕视频

 • <span id="ltane"><listing id="ltane"><progress id="ltane"></progress></listing></span>

  <optgroup id="ltane"><b id="ltane"><var id="ltane"></var></b></optgroup>
  <bdo id="ltane"><listing id="ltane"></listing></bdo>
  <tt id="ltane"><noscript id="ltane"></noscript></tt>
  <mark id="ltane"><strike id="ltane"></strike></mark>
  <progress id="ltane"></progress><meter id="ltane"></meter>
  <font id="ltane"><dfn id="ltane"></dfn></font>
  <rt id="ltane"><div id="ltane"><noscript id="ltane"></noscript></div></rt>