• <span id="ltane"><listing id="ltane"><progress id="ltane"></progress></listing></span>

  <optgroup id="ltane"><b id="ltane"><var id="ltane"></var></b></optgroup>
  <bdo id="ltane"><listing id="ltane"></listing></bdo>
  <tt id="ltane"><noscript id="ltane"></noscript></tt>
  <mark id="ltane"><strike id="ltane"></strike></mark>
  <progress id="ltane"></progress><meter id="ltane"></meter>
  <font id="ltane"><dfn id="ltane"></dfn></font>
  <rt id="ltane"><div id="ltane"><noscript id="ltane"></noscript></div></rt>
 • BANNER1
  BANNER2

  производ

  пове?е >>

  за нас

  about_us

  Таижу ?онг?у Индустриски СД, ДОО. е основана во 1994 година. Компани?ата се залага за производство на делови од алуминиум пове?е од 20 години. Тековната компани?а има градежна површина од 43.000 квадратни метри и вработува пове?е од 300 лу?е. Има високо квалитетен мена?ерски тим и пове?е од 80 стручни и технички персонал. Компани?ата е професионален снабдувач на ОЕ што се фокусира на гравитаци?а,кастинг со низок притисок и кастинг со умре. Разво?от, кастинг и производство на способност на компани?ата продолжува да води во истата индустри?а. Компани?ата увезува голем бро? високо-прецизни машински машини и опрема за тестира?е, за да се обезбеди квалитет на производот и услугата за да се постигнат бара?ата за квалитет на ОЕ. Така, создава континуирана конкурентска предност на пазарот и производот е обезбеден ширум светот што го освои широкото признание на клиентот.

  пове?е >>

  применливи брендови

  • applicable brands (1)

  • applicable brands (2)

  • applicable brands (3)

  • applicable brands (4)

  • floor Space 43000

   градежна област

  • Years 1994

   Години

  • employees 280

   вработените

  • million 150

   милиони

  • supplier Глобално

   снабдувач

  Вести

  Нашиот тим за продажба присуствуваше на Automechianika ...

  Нашиот тим за продажба присуствуваше на Саемот Аутомехианика Шанга? на 3 декември 2019 година.

  На 9 ?уни 2017 година, секретарот на ?ухуан муни? ...

  На 9.06.2017 година, секретарот на општинската парти?а ?ухуан и неговата група пристигнаа во ?ОНГ?У за да извршат истражува?е. То? многу говореше за достигнува?ето што YONGYU го стекна во последниве години и ги охрабри сите што седат што работат на автомобил и мотор ...
  пове?е >>

  Продажба на автомобили на американскиот пазар

  Присво?ува??и се на анализата на добрата компани?а, продажбата на автомобили на американскиот пазар во 1-ви ма? 2020 година загуби околу 20% од истата сезона од минатата година. Погледнете ?а табелата за податоци, продажбата на Hyundai се намали за околу 38% отколку минатата година истиот месец. Продажбата на Мазда беше ...
  пове?е >>
  AⅤ变态另类天堂无码专区_久久精品国产精品亚洲艾草网_免费A片大片AV观看不卡_日本一本高清中文字幕视频

 • <span id="ltane"><listing id="ltane"><progress id="ltane"></progress></listing></span>

  <optgroup id="ltane"><b id="ltane"><var id="ltane"></var></b></optgroup>
  <bdo id="ltane"><listing id="ltane"></listing></bdo>
  <tt id="ltane"><noscript id="ltane"></noscript></tt>
  <mark id="ltane"><strike id="ltane"></strike></mark>
  <progress id="ltane"></progress><meter id="ltane"></meter>
  <font id="ltane"><dfn id="ltane"></dfn></font>
  <rt id="ltane"><div id="ltane"><noscript id="ltane"></noscript></div></rt>